Menu
Zamknij

Aster chiński igiełkowy ROSAMUNDE W. LEGUTKO

Nasiona

Opis

lubiana roślina jednoroczna o okazałych, różowych kwiatostanach. Ich pojedyncze kwiaty o zarysie igły, ściśle do siebie przylegając, upodabniają je do nastroszonych jeżyków. Wspaniała na rabaty i na kwiat cięty, który długo zachowuje świeżość i interesujący wygląd. Kolekcja LUX asygnowana jest pasjonatom ogrodu - osobom, które poszukują oryginalnych i niezrównanych gatunków i odmian.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Nasiona, Sałata głowiasta masłowa MERAVIGLIA D'INVERNO nasiona tradycyjne 0.5 g W. LEGUTKO
od 1 79

1 oferta

Sałata głowiasta masłowa MERAVIGLIA D'INVERNO nasiona tradycyjne 0.5 g W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837475933
  • Rodzaj sałata
Porównaj
Nasiona, Sałata głowiasta krucha KRÓLOWA LATA nasiona otoczkowane 250 szt. W. LEGUTKO
od 2 79

1 oferta

Sałata głowiasta krucha KRÓLOWA LATA nasiona otoczkowane 250 szt. W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837493913
  • Rodzaj sałata
Porównaj
Nasiona, Nasturcja niska Night & Day MIESZANKA nasiona tradycyjne 5 g W. LEGUTKO
od 3 59

1 oferta

Nasturcja niska Night & Day MIESZANKA nasiona tradycyjne 5 g W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837345298
  • Rodzaj kwiaty
Porównaj
Nasiona, Pomidor pod osłony JOWISZ F1 PROFI nasiona do uprawy profesjonalnej 30 szt. W. LEGUTKO
od 11 99

1 oferta

Pomidor pod osłony JOWISZ F1 PROFI nasiona do uprawy profesjonalnej 30 szt. W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837460526
  • Rodzaj pomidor
Porównaj
Nasiona, Dynia zwyczajna (Cukinia) ATENA POLKA F1 nasiona tradycyjne 2 g W. LEGUTKO
od 2 49

1 oferta

Dynia zwyczajna (Cukinia) ATENA POLKA F1 nasiona tradycyjne 2 g W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837416578
  • Rodzaj dynia, cukinia
Porównaj
Nasiona, Kocanki (Nieśmiertelnik) MIESZANKA nasiona tradycyjne 0.8 g W. LEGUTKO
od 2 49

1 oferta

Kocanki (Nieśmiertelnik) MIESZANKA nasiona tradycyjne 0.8 g W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837172207
  • Rodzaj kwiaty
Porównaj
Nasiona, Pietruszka naciowa o liściach kędzierzawych nasiona BIO Moss Curled 2 W. LEGUTKO
od 5 49

1 oferta

Pietruszka naciowa o liściach kędzierzawych nasiona BIO Moss Curled 2 W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837560141
  • Rodzaj pietruszka
Porównaj
Nasiona, Cebula siedmiolatka LONG WHITE ISHIKURA nasiona tradycyjne 2 g W. LEGUTKO
od 2 49

1 oferta

Cebula siedmiolatka LONG WHITE ISHIKURA nasiona tradycyjne 2 g W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837412198
  • Rodzaj cebula
Porównaj
Nasiona, Kapusta głowiasta biała KAMIENNA GŁOWA nasiona tradycyjne 2 g W. LEGUTKO
od 2 49

1 oferta

Kapusta głowiasta biała KAMIENNA GŁOWA nasiona tradycyjne 2 g W. LEGUTKO

  • Producent W. LEGUTKO
  • EAN 5903837436262
  • Rodzaj kapusta
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.